HAKKIMIZDA

Şirketimizin kurucusu villa turizmi ile yaklaşık 18 yıldır ilgilenmektedir ve kendi villalarını da kiraya vermektedir. Yılların getirdiği tecrübeyi Kiralık Villam markası ile tatilcilerin hizmetine sunmaya 2014 yılında şirketin kuruluşu ile başlamıştır.

Kiralık Villam, Kiralık Villam İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirket 'ne ait bir markadır ve A grubu 8744 Lisans numaralı TURSAB üyesi bir seyahat acentasıdır. 

Yılın stresini atmak, dinlenmek, eğlenmek için sıradan tatil anlayışının dışına çıkarak, sessiz sakin bölgelerde ev konforunda tatil yapmak ve farklı özellikteki evlerde yaşamı deneyimleyerek aileniz veya dostlarınızla birlikte size özel tatili planlamanıza yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz. 

Kolay sahip olamayacağınız ihtişamda, sahip olsanız bile zamanla değişiklik arayacağınız özelliklerdeki villalarımızdan tercihlerinize uygun olan birini seçmeniz artık çok kolay. Denize yakın villalar, doğa ile iç içe villalar, özel havuzlu villalar, çocuk havuzu olan villalar, havuzu ve bahçesi dışarıdan görünmeyen villalar ve balayı villaları gibi çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan her biri özenle döşenmiş villalarımıza ait tüm detayları Kiralık Villam 'da bulabilirsiniz.

Ülkemizin tatil bölgelerindeki villaları sizler için araştırarak, tatil seçeneklerinizi zenginleştirmek için portföyümüze katmaya devam ediyoruz.

 

TATİL MELEĞİ GÜVENCESİ

TÜRSAB TATİL MELEĞİ, özellikle internet üzerinden seyahat acentalığı ürünlerini satın alan tüketicileri kaçak acentalardan korumak için hazırladığımız bir önlem sistemidir. Bu sayede tatilci, işletme belgesine sahip yasal yükümlülüklerini yerine getiren seyahat acentalarından hizmeti satın alacak ve böylelikle sıkça yaşadıkları mağduriyetlerin önüne geçilmiş olacaktır. Tüketici, TÜRSAB Tatil Meleği kullanımı ile kendisini koruduğu kadar seyahat acentalarına karşı haksız rekabet oluşturan kaçak faaliyetlerin engellenmesi yönünde de çok önemli bir adım atmış olacaktır.

 

TÜRSAB Tatil Meleği ne işe yarar?

  • İnternet üzerinden hizmet satın almak isteyen tüketici, TÜRSAB Tatil Meleği üzerindeki logoya tıkladığında, onaylı acenta sertifikasına erişir ve hizmeti, seyahat acentasından satın aldığına emin olur.

  • Tüketici, hizmeti seyahat acentasından satın almakla koruma altında olduğunu hisseder.

  • Bakanlığın denetimi ve Meslek Birliği TÜRSAB’ın gözetimi altında faaliyet gösteren seyahat acentalarının kurumsal kimlik ile güvenceli bir hizmet sunduğunu gösterir. Kaçak seyahat acentalığı faaliyetinden korur.

 

FİRMA BİLGİLERİ

Ticari Ünvan: Kiralık Villam İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Küçükyalı Vergi Dairesiİ 563 064 1293

İstanbul Ticaret Odası 948985/0

Acente Ünvanı: Kiralık Villam Turzim 

TÜRSAB A 8744

 

KİRALIK VİLLAM TURİZM BANKA HESAP BİLGİLERİ

Kiralık Villam İnşaat Turizm

Yapı Kredi Kalkan Şubesi 768-45087915

TR87 0006 7010 0000 0045 0879 15

SWIFT Kodu : YAPITRIS