Kiralık Villam'ın En popüler 10 Kiralık Villası

Antalya Kaş Bölgemiz uzun yıllar önceden beridir İngiliz yabancı turistler tarafından villa tatili için tercih edilen bölgelerimiz arasında bulunmaktadır.Fakat son yıllarda yerli misafirlerimiz tarafından villa turizmi yoğun olarak tercih edilmektedir. Villa turizmi her geçen gün gelişmne olup farklı konseptteki seçenekler ile siz değerli misafirlerimize farklı fırsatlar sunabilmektedir. Lüks villar, denize yakın villalar, merkeze yakın villalar, ekonomik villalar, doğa içinde villalar ve balayı villaları gibi farklı kategoriler halinde bölgemizdeki villaları kategorilendirebiliriz. Her türlü anlayış ve görüşten misafirimiz gönül rahatlığı ile ailesi ile villa tatili yapabilmektedir.

Bölgemizdeki Farklı özellikleri ile öne çıkan ilk 10 villamızı şöyle sıralayabiliriz.

  • Villa AKBULUT -2

Villa Akbulut 2, dünyada ve ülkemizde turizmin başkenti Antalya’mızın en gözde ve popüler tatil mekanı Kaş ilçesinin Kalkan mahallesinde yer almaktadır. Akdeniz mavisi Kalkan koyu ve adalar manzarasına sahip olan kiralık villamız tatil sezonunda müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve takip edilen havuzlu tatil villalarımızdan bir tanesi olacaktır.Villamızın inşaatı 2020 yılında tamamlanmıştır.Villa Akbulut 2 2020 yılı sezonu için siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmıştır.Kiralık evimiz 2 odaya sahip olup 4 kişi rahatlıkla tatil yapabilmektedir. Villamızdaki her iki odada jakuzi bulunmaktadır.Çekirdek ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız çift katlı olup, iç tasarım ve dizaynı modern olarak düzenlenmiştir. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odalarında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet ve jakuzi gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Akbulut 2′ nin özel bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.Villamızın havuz başında güneşlenme alanı,şezlong ve oturma grupları mevcuttur.Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için villamızın bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Unutulmaz bir tatil için Villa Akbulut 2 sizleri bekliyor..

  • Villa KONAK ADBOS

Antalya Kaş İslamlar mevkiinde bulunan 3 yatak odası ile 6 kişi kapasiteli ultralüks villadır. Akıllı bina teknolojisi ile yapılmış villamızda her türlü konfor düşünülmüştür. Zevkli mimarisi ile siz misafirlerimiz için eşsiz bir deneyim yaşayabileceğiniz villamızda spor salonu ve yardımcı personelin konaklayabileceği 1 adet müştemilat bulunmaktadır.

  • Villa ALYANS

Villa Alyans , dünyada ve ülkemizde turizmin başkenti Antalya’mızın en gözde ve popüler tatil mekanı Kaş ilçesinin Patara mahallesinde yer almaktadır. Muhteşem doğa ve Patara plajı manzarasına sahip olan kiralık villamız tatil sezonunda müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve takip edilen havuzlu tatil villalarımızdan bir tanesi olmaya aday. Villamızın inşaatı 2020 yılında tamamlanmıştır.Villa Alyans 2020 yılı sezonu için siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmıştır.Kiralık evimiz 2 odaya sahip olup 4 kişi rahatlıkla tatil yapabilmektedir.Çekirdek ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız dubleks katlı olup, iç tasarım ve dizaynı modern olarak düzenlenmiştir. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odalarında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet ve jakuzi gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Alyans′ın özel bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.Villamızın havuz başında güneşlenme alanı,şezlong, şemsiye ve oturma grupları mevcuttur. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için villamızın bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Villamızın emsallerinden ayıran ekstra özellikleri kapalı ısıtmalı havuzu, sauna,hamam, sinevizyon alanı olmasıdır.Unutulmaz bir tatil için Villa Alyans sizleri bekliyor...

  • Villa LİON

Villa Lion ; Yoğun iş ve hayat temposu içinde yorgunluğunu güzel bir tatil ile ödüllendirmek isteyen misafirlerimiz için harika bir tatil keyfi sunmak amacıyla 2020 yılında hiç bir masraf ve ayrıntıdan kaçınılmadan inşaa edilmiş lüks bir tatil villası.Kalkan-Bezirgan mevkiinde bulunan villamız üç buçuk dönüm arazi içerisinde konumlanmış olup yüzlerce meyve ağacıyla yeşillendirilmiştir. Her sabah kuş sesleri eşliğinde keyifle başladığınız tatilinizi villa içerisinde bulunan çeşitli aktivitelerle renklendirebilirsiniz.Villa Lion ‘un içerisinde tatilinizi daha güzel hale getirmek amacıyla spor odası, basketbol sahası(tenis ve voleybol için de uygundur), masa tenisi , langırt, hamam ve sauna bulunmaktadır.Villa Lion üç yatak odalı bir villa olup, toplamda altı kişi konaklama kapasitelidir.Hem dinlence hem de eğlence alanında her imkanı sunan Villa Lion; eşsiz bir tatil geçirmek isteyen tatilseverler için ideal seçeneklerden birisi olarak portföyümüzdeki yerini almıştır.

  • Villa WALL

Villa Wall, dünyada ve ülkemizde turizmin başkenti Antalya’mızın en gözde ve popüler tatil mekanı Kaş ilçesinin Patara mahallesinde yer almaktadır. Doğa içerisinde bulunan ve eşsiz bir konsepte sahip olan kiralık villamız tatil sezonunda müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve takip edilen havuzlu tatil villalarımızdan bir tanesi olmaya adaydır..Villamızın inşaatı 2020 yılında tamamlanmıştır.VillaWall 2020 yılı sezonu için siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmıştır.Kiralık evimiz 2 odaya sahip olup 4 kişi rahatlıkla tatil yapabilmektedir. Çekirdek ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız çift katlı olup, iç tasarım ve dizaynı modern olarak düzenlenmiştir. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odalarında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet ve jakuzi gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Wall’ın özel bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.Villamızın havuz başında güneşlenme alanı,şezlong, şemsiye ve oturma grupları mevcuttur.Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için villamızın bir odası eğlence ve aktivite odaı yapılmıştır ve de bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Unutulmaz bir tatil için Villa Wall sizleri bekliyor..

  • Villa BOSS

Kiralık villamız Antalya Kaş Yeşilköy mahallesinde bulunmaktadır. 6 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan villamız siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir tatil yaşamanız için tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Geniş ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız üç katlı olup jakuzili ebeveyn yatak odası bulunmaktadır. Villa Boss ‘un inşaatı 2020 yılında tamamlanmıştır. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odasında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet ,sauna ve jakuzi gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Boss özel bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.Villamızın havuz başında güneşlenme alanı,şezlong, şemsiye mevcuttur. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için binamızın iç kısmında ısıtmalı kapalı havuzu ve de villamızın bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Unutulmaz bir tatil için Villa Boss sizleri bekliyor..

  • Villa PALAS

Villa PALAS Kaş Kalkan Sarıbelen mevkinde 2020 Temmuz ayında inşası biten son derece zevkli tasarlanmış bir tatil villasıdır. Birlikte tatile gelmek isteyip ayrı alanlarda kalmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçimdir. Oldukça geniş bahçe ve çim alanı bulunan villamızın ısıtmalı kapalı havuzu ve özel jakuzisi bulunmaktadır. Ayrıca bahçesinde eğlence oyunu olarak masa tenisi bulunmaktadır.

  • Villa MEGA

Villa Mega Kaş Kalkan Sarıbelen mevkinde 2020 Temmuz ayında inşası biten son derece zevkli tasarlanmış bir tatil villasıdır. Villa Mega, Villa Vega ile alt üst konumlu olup birbirlerinin alanlarını görmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Birlikte tatile gelmek isteyip ayrı alanlarda kalmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçimdir. Çocuk havuzu da bulunan villamızın Saunası ve özel jakuzisi ve de içerde ısıtmalı kapalı havuzu bulunmaktadır. bulunmaktadır. Ayrıca çocuk odasında da tv bulunmaktadır.

  • Villa SARAY

Kiralık villamız Antalya Kaş İslamlar mahallesinde bulunmaktadır. 2 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan ahşap villamız siz değerli misafirlerimize unutulmaz bir tatil yaşamanız için tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Çekirdek ailelerimiz ve balayı çiftlerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız dubleks olup üst katında jakuzili ebeveyn yatak odası bulunmaktadır. Villa Saray‘ın inşaatı 2020 yılında tamamlanmıştır. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odasında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet ve jakuzi gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Saray özel bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen muhafazakar misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.Villamızın havuz başında güneşlenme alanı,şezlong, şemsiye mevcuttur.Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için villamızın bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Unutulmaz bir tatil için Villa Saray sizleri bekliyor..

  • Villa SALTANAT

Kiralık Tatil Villamız Antalya ilimizin Kaş ilçesine bağlı Kalkan Patara mevkisinde balayı çiftlerinin tercih edebileceği, 2 yatak odalı, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunan villamız Patara merkeze yakın konumda yer almaktadır.Bu özelliği ile villamız yerli ve yabancı misafirlerimizin ilk tercihleri arasındadır. Muhafazakar villalar ve balayı villaları kategorisinde yer alan villamız yemyeşil doğa içinde, palmiye ağaçlarının gölgesinde konumlandırılmıştır. Havuzu korunaklı ve bahçesi dışarıdan görünmeyen Villa Saltanat, dünyaca ünlü Patara plajına araçla 5 dk uzaklıkta yer alması sayesinde, istediğiniz zaman villanızda keyif yapabileceğiniz, istediğiniz zaman kumsalda güneşlenebileceğiniz unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Başa Dön