Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu villa turizmi ile yaklaşık 18 yıldır ilgilenmektedir ve kendi villalarını da kiraya vermektedir. Yılların getirdiği tecrübeyi Kiralık Villam markası ile tatilcilerin hizmetine sunmaya 2014 yılında şirketin kuruluşu ile başlamıştır.

Kiralık Villam, Kiralık Villam İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi ve PRV Pruva Tasarım Mimarlık İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi'ne ait bir markadır ve A grubu 8744 Lisans numaralı TURSAB üyesi bir seyahat acentasıdır.

Yılın stresini atmak, dinlenmek, eğlenmek için sıradan tatil anlayışının dışına çıkarak, sessiz sakin bölgelerde ev konforunda tatil yapmak ve farklı özellikteki evlerde yaşamı deneyimleyerek aileniz veya dostlarınızla birlikte size özel tatili planlamanıza yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz.
Kolay sahip olamayacağınız ihtişamda, sahip olsanız bile zamanla değişiklik arayacağınız özelliklerdeki villalarımızdan tercihlerinize uygun olan birini seçmeniz artık çok kolay. Denize yakın villalar, doğa ile iç içe villalar, özel havuzlu villalar, çocuk havuzu olan villalar, havuzu ve bahçesi dışarıdan görünmeyen villalar ve balayı villaları gibi çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan her biri özenle döşenmiş villalarımıza ait tüm detayları Kiralık Villam ‘da bulabilirsiniz.
Ülkemizin tatil bölgelerindeki villaları sizler için araştırarak, tatil seçeneklerinizi zenginleştirmek için portföyümüze katmaya devam ediyoruz.

Başa Dön