Sık Sorulan Sorular

Online Rezervasyon: Kiralamak istediğiniz Tatil evinin detayları içersinde yer alan, takvim üzerinde konaklamak istediğiniz tarihleri işaretlemenizin ardından açılan formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Tüm bilgiler eksiksiz olarak girildikten sonra rezervasyon talebi gönder butonuna basarak rezervasyon talebi göndermiş olursunuz. Bu süreçte Kiralık Villam Turizm ekibinden bir tatil danışmanı sizin rezervasyon talebinizi işleme alır ve ödemeye açar. Rezervasyon talebiniz onaylandığında size bir ödeme SMS i ve MAİL'i gelir. Buradaki bilgilere göre ön ödemenizi yaptığınızda size bir Seyahat Belgesi göndeririz. Bu Seyahat Belgesinde kiralamış olduğunuz villa, giriş çıkış tarihleri ve saatleri, toplam kiralama bedeliniz, yapmış olduğunuz ön ödeme, kalan ödeme miktarınız ve kiraladığınız villa için girişte ödemeniz gereken depozito miktarı bulunmaktadır. Seyahat belgenizin size ulaşması ile birlikte rezervasyon yapmış olursunuz.

Villalarda yemek hizmeti verilmemektedir. Villa mutfakları tam donanımlıdır. Sadece market alışverişinizi yaparak yemek pişirebileceğiniz donanımlı mutfaklar, araç gereçler ve beyaz eşya tüm mutfaklarda mevcuttur. Bunun dışında bölgedeki restorantlardan villanıza paket sipariş ile yemek söyleyebilir veya özel aşçı gibi ücretli hizmetler alabilirsiniz.

Villalarda bulunan eşyalar ayrıntılı şekilde ilan detayında belirtilmektedir. Ayrıca villaların fotoğraf çekimleri yapılırken mümkün mertebe bu eşyalar çeşitli açılardan çekilerek görmeniz sağlanmaktadır. Genel olarak bahsetmek gerekirse bir evde beşeri ihtiyaçların asgari şekilde giderebilmek için ihtiyacınız olacak her türlü eşya bulunmaktadır. Kişisel hijyen ürünleri hariç olmak üzere asgari ihtiyacınız olabilecek herşey düşünülmüştür.

Portföyümüzün çoğunluğunun bulunduğu Kaş Kalkan bölgesinde toplu taşıma yaygın değildir. Bundan dolayı misafirlerimiz villara kendi imkanları ile gidip gelmektedirler. Özel araç-transfer-taksi gibi ulaşım imkanları ile villalara ulaşmak mümkündür.

7 gece ve daha kısa süreli konaklamalarınızda ödemenize dahil bir temizlik hakkınız bulunmamaktadır ve villaya sadece havuz ve bahçe bakımı için hizmet veren görevliler gelmektedir. 7 geceden sonraki her 7 gece için 1 adet ücretsiz temizlik hakkı bulunmaktadır. Bu haklarınızı tatilinizin istediğiniz döneminde kullanabilirsiniz. Örneğin 8 gece kiralamada 1 adet ücretsiz temizlik 15 günlü kiralamada 2 adet ücretsiz temizlik hakkınız olacaktır. Ekstra temizlik hizmetini kiraladığınız villanın temizlik ücretini ödeyerek her zaman yaptırabilirsiniz.

Villalara giriş saatleri 16.00, çıkış saatleri ise 10.00'dır. Sabah saat 10 ile Öğleden sonra saat 4 arasında temizlik dezenfektasyon ve havuz-bahçe bakımı gibi işlemler yapılmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece bu saatler kesinlikle esnetilemez. Sabah 10.00 da villadan çıkış yapmamanız durumunda 1 günlük daha ücret talebinde bulunulabilir.

Ortalama bir villanın havuz suyu değişimi için ihtiyaç olan süre 5-6 gün civarındadır. Çıkış sabah 10.00'da girişler ise 16.00 da yapıldığı düşünüldüğünde havuz suyunu değiştirmenin imkansız olduğu ortadadır. Havuzlar heran hijyeniktir ve bu şekilde hijyenik kalmaları için her gün gerekli bakımları yapılmaktadır. COVID-19 pandemisi sürecinde havuzların bu şekilde heran hijyenik tutulması her türlü bulaş riskini ortadan kaldırmaktadır.

Fiyat listesinde yazan fiyatlar hem günlük hem de haftalık olarak ayrı ayrı belirtilmiştir. Günlük fiyatının yazılmış olması 1 gün villa kiralayabileceğiniz anlamına gelmez. Genelde en az 5 gece kiralama yapılmaktadır.

Her villa için belirlenmiş bir kişi kapasitesi vardır. Bu kapasite villada bulunan yatak odası ve bu yatak odası veya odalarında konaklayabilecek maksimum kişi sayısını belirtmektedir. Aksi belirtilmediği sürece kişi kapasitesi üzerinde müsaifr villalara kabul edilmemektedir.

Başa Dön