fbpx
Villa Melodi

Kördere

8 Kişilik   4 Yatak Odası    4 Banyo
1E3A3853 0 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (1) 1 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (8) 2 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (7) 3 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (6) 4 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (5) 5 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (4) 6 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (3) 7 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (3) 8 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (2) 9 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (1) 10 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (9) 11 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (10) 12 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (11) 13 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (12) 14 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (13) 15 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (14) 16 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (15) 17 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (16) 18 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (17) 19 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (18) 20 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (29) 21 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (19) 22 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (20) 23 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (27) 24 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (26) 25 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (25) 26 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (24) 27 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (23) 28 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (22) 29 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (21) 30 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (38) 31 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (37) 32 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (36) 33 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (35) 34 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (30) 35 VİLLA-MELODİ-KİRALIKVİLAM-KALKAN-KAŞ-TATİL-KORUNAKLI-MUHAFAZAR VİLLA (31) 36
Kalabalık Aile Gruplarına Uygun Deniz Manzaralı Tatil Villası

Villa Melodi

Villa Melodi ,  dünyada ve ülkemizde  turizmin başkenti Antalya’mızın en gözde ve popüler tatil mekanı Kaş ilçesinin Kalkan Mahallesinde  yer almaktadır.Özel mimariye sahip olan kiralık villamız tatil sezonunda yerli ve yabancı müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ve takip edilen tatil villalarımızdan bir tanesidir.Villa Melodi 2020 yılı sezonu için siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırlanmıştır.Kiralık villamız 4 odaya sahip olup 8 kişi rahatlıkla tatil yapabilmektedir.Çekirdek ailelerimiz ve kalabalık ailelerimiz için tüm imkanları olan ideal bir tatil villasıdır. Villamız çift katlı olup, iç tasarım ve dizaynı modern olarak düzenlenmiştir. Villamızda WiFi hizmeti bulunmaktadır.Kiralık villamızın yatak odalarında klima, elbise dolabı, komidin, makyaj masası banyo, tuvalet gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Bölgemizin seçkin villalarından olan Villa Melodi’nin  özel  bakımlı bahçesinde dışarıdan görülmeyecek şekilde korunaklı havuzu bulunmaktadır.Korunaklı villamız doğa içerisinde ve sakin konumda olması nedeniyle tatilde ruhen ve bedenen  dinlenmek isteyen misafirlerimize muhteşem bir ortam sunmaktadır.Özel havuzlu tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün sabah temizlik ekibindeki arkadaşlarımız tarafından  yapılmaktadır.Villamızın havuz  başında  güneşlenme alanı,şezlong, şemsiye ve  oturma grupları mevcuttur. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin sevdikleriyle ve aileleriyle güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz için villamızın bahçesinde barbekü alanı da mevcuttur. Villamız Kalkan merkeze ve denize yakın konumda olmasından dolayı müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Odalar Hakkında Bilgiler

 1. Yatak Odası:Bu odamız suit aile yatak odası olup ,1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.
 2. Yatak Odası:Bu odamızda 1 adet çift kişilik yatak, klima, komodin, makyaj masası, elbise dolabı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.
 3. Yatak Odası : Bu odamızda 2 adet tek kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı ,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.
 4. Yatak Odası: Bu odamızda 2 adet tek kişilik yatak, klima, komodin, elbise dolabı, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Salon: Kiralık villamızın geniş ve ferah görünümlü salon katında oturma grubu, TV, klima, sehpa ve dekorasyon malzemeleri bulunmaktadır.Ayrıca havuz terasına çıkış mevcuttur.

Mutfak: Villamızın modern amerikan mutfağı içerisinde buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, 4lü ocak, mikrodalga fırın, kettle, tost makinesi, yemek masası, yemek takımı, çatal bıçak takımı, tava ve tencereler bulunmaktadır.

Bahçe : Villamızın bahçesi içerisinde dışarıdan bakıldığında görülmeyecek şekilde  korunaklı özel yüzme havuzu, şezlong ve şemsiye ve pergole , yemek masası ve sandalyeler, bahçe oturma grubu, ve barbekü yer almaktadır.

Havuz : Tatil villamızın bahçe ve havuz bakımı her gün 1 defa sabah  yapılmaktadır.

Havuz ölçüleri: Uzunluk 8 metre , genişlik 4 metre, derinlik 1,50 metredir.

İnternet: Villamızda kablosuz modem bulunmaktadır. Bazı zamanlarda bölgenin internet alt yapısından kaynaklı nedenlerden dolayı kesintiler yaşanabilmektedir.

Temizlik ve  Bakım Kiralık villamız siz değerli müşterilerimize özenle temizlenip verilmektedir.Villalarda haftada bir defa temizlik olmaktadır. Eğer ekstra temizlik isteğiniz olması durumunda villamıza bakan görevliler tarafından veya villa sahibi tarafından temizlik, yeni çarşaf, yastık kılıfı vs,ücrete tabi olarak yapılır.

Hasar Depozitosu: Misafirlerimizden villaya girişte 500 TL depozito alınmaktadır.Villadan çıkışta yapılan kontrollerde  herhangi bir kırık, kayıp, zayi olmadığı tespit edildikten sonra çıkışta bu ücret misafirlerimize tekrar iade edilmektedir.

Giriş ve Çıkış Bilgileri: Tüm  villamıza yeni misafir girişleri  saat 16:00 itibariyle gerçekleşmektedir. Çıkış yapacak misafirlerimiz ise saat 10:00’da çıkış yapmaktadır. Villaya veya apartlarımıza giriş saatinden önce gelmeniz durumunda sizlere yardımcı olamayacağımızı belirtmek isteriz.Lütfen villa giriş çıkış saatlerimize riayet ediniz.

Önemli Bilgiler: Villalarda elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ekstra temizlik, yeni çarşaf ve havlu, kiralık araç, rehberlik hizmetleri fiyata dahil değildir.

 • Doğa içerisinde bulunan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır ancak yine de kelebek, böcek, sinek vs. bulunma imkanı vardır.
 • Ayrıca havuzu korunaklı dediğimiz villalarımızda tabi ki de %100 görünmeme garantisi veremiyoruz. Bundan dolayı % 5 misafirlerimiz sakınma ve dikkat etme durumu vardır.
 • Özellikle Kalkan bölgemiz arazi yapısı açısından dik ve yamaç olduğundan genelde villalarımıza ulaşım sağlarken dik yukarı yokuş çıkılması gerekebilmektedir.

Genel Notlar 

 1. Minimum kiralama süresi yüksek sezonda 7 gecedir.
 2. Minimum kiralama süresinin altında yapılan kiralamalarda 150 tl ekstra  temizlik ücreti alınmaktadır.
 3. 2020 fiyatları günceldir.
 4. Fiyatlar Hakkında
 • 1-22 Mayıs = 3500 tl 
 • 22-31 Mayıs = 5750 tl 
 • 1-14 Eylül = 8250 tl 
 • 15 -30 Eylül = 4950 tl 

Dolu Tarihler - Boş Tarihler

Tüm villalarımıza öğlen saat 16:00'da giriş yapılmaktadır. Çıkış saati ise sabah 10:00 şeklindedir. Giriş saatinden önce villaya giriş yapmanız ne yazık ki mümkün değildir. Villalarda sizin giriş yapacağınız gün, farklı bir misafirimiz çıkış yapmaktadır. Haliyle sabah 10:00'da çıkış yapan misafirimizden sonra, 16:00'a kadar villa sizin için özel temizlik ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Villalar müstakil olarak kiralanmakta olup, yemek hizmeti sunulmamaktadır. Her villada mutfak gereçleri ve diğer detaylar eksiksiz mevcuttur. Dilerseniz villaya giriş yapmadan önce alışveriş yaparak villada yemek ya da mangal yapabilirsiniz. Dilerseniz bölgede villalara servis yapan restoranlardan dilediğiniz an yemek sipariş edebilirsiniz.

Hasar depozitosu, kiralamakta olduğumuz her villa/apart için zorunludur. Villaya giriş yapılmadan önce NAKİT olarak tahsil edilir. Tahsilat esnasında, alınan hasar depozitosu tutarına göre PARA MAKBUZU hazırlanır, tarafınıza teslim edilir. Villadan çıkış aşamasında villa kontrol edilir ve herhangi bir hasar, zaiyat yok ise para makbuzu geri alınarak hasar depozitosu NAKİT olarak iade edilir. Villalara göre farklılık göstermekle birlikte hasar depozitosu tutarları 500 TRY - 1.000 TRY arasında değişiklik göstermektedir.

Her villanın kendine ait kişi kapasitesi vardır ve en fazla o kişi kapasitesi kadar villada konaklama sağlanabilir. Örneğin bir villanın kişi kapasitesi 7 ise o villada en fazla 7 kişi konaklayabilir. Kişi kapasitesi altında konaklama mümkündür fakat üstü konaklama mümkün değildir.

Her villada havuz ve varsa bahçe bakımları ücretsiz olarak yapılır, ek ücret talep edilmez. Havuz bakımları, günlük olarak yapılır. İstisnai durumlarda değişmekle birlikte; sabah 07:00 - 09:00 aralığında havuz temizliği tamamlanmış olur. Havuz bakımları, firmamız personelleri ve/veya villanın profesyonel personelleri tarafından yapılmaktadır.

Sizde Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Hızlı Rezervasyon Talebi
Ödemenizi Nasıl Yapmak İstersiniz?
Ödeme Plânınız Nasıl Olsun?
Devam ettiğinizde Kiralama Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
Villa Mesafe Cetveli
 •  En Yakın Restaurant: 4 KM
 •  En Yakın Plaj: 4 KM
 •  En Yakın Market: 1 KM
 •  Merkeze Olan Uzaklık: 4 KM
 •  En Yakın Hastane: 30 KM
 •  Havaalanı (Dalaman): Dalaman - 125 km
 •  Patara Plajı:
 •  Kaputaş Plajı:
 •  Ölüdeniz: 100(-+) Kilometre
Villa Ücretine Neler Dahil?
 •  Elektrik Faturası/Ücreti
 •  Su Faturası/Ücreti
 •  Tüpgaz Kullanım Ücreti
 •  Günlük Özel Havuz Bakımı
 •  Günlük Özel Bahçe Bakımı
 •  Giriş Öncesi Kapsamlı Temizlik
Bu Villalar da İlginizi Çekebilir
Deniz Manzaralı
Muhafazakar
Villa Feliks
Villa Feliks
Kalkan / Kördere
4 Kişi   2 Yatak Odası   2 Banyo

2,750 ₺ - 9,750 ₺

Deniz Manzaralı Korunaklı Balayı Villası
Isıtmalı Havuzlu
Villa Vintage
Villa Vintage
Kalkan / Kördere
2 Kişi   1 Yatak Odası   1 Banyo

4,950 ₺ - 10,950 ₺

Denize Yakın Suit Villa
Muhafazakar
Suit Karaçar 2
Suit Karaçar 2
Kalkan / Kördere
4 Kişi   2 Yatak Odası   2 Banyo

2,000 ₺ - 6,500 ₺