fbpx
Villa Vanilya

İslamlar / Kalkan

2 Kişilik   1 Yatak Odası    1 Banyo
VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (1) 0 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (2) 1 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (3) 2 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (4) 3 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (5) 4 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (6) 5 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (7) 6 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (8) 7 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (9) 8 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (10) 9 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (11) 10 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (12) 11 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (13) 12 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (14) 13 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (15) 14 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (16) 15 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (17) 16 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (18) 17 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (19) 18 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (20) 19 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (21) 20 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (22) 21 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (23) 22 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (24) 23 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (25) 24 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (26) 25 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (27) 26 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (28) 27 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (29) 28 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (30) 29 VİLLA-VANİLYA-kalkan-kaş-balayı-korunaklı-muhafazakar-kiralıkvillam-jakuzili (31) 30

Açıklama

Villa Vanilya

Villa Vanilya; sakin ve huzurlu yapısıyla ön plana çıkan tatil bölgesi olan Kalkan-İslamlar Köyünde konumlu bulunmaktadır.Korunaklı yapıda tasarlanan villada tek yatak odası bulunmakta olup, iki kişi konaklama kapasitelidir.Villa Vanilya balayı çiftleri ve çekirdek aileler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Yatak Odaları

1.Yatak Odası:Çift kişilik yatak,komodin,elbise dolabı, jakuzi, klima, banyo bulunmaktadır.

Mutfak:Modern Amerikan mutfak içerisinde;buzdolabı, ekmek kızartma makinesi, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ankastre dörtlü ocak, elektrikli su ısıtıcısı, yemek takımı, tava, tencereler, çatal, bıçak vb ekipmanlar mevcuttur.

Salon:Modern oturma grubu, uydu alıcı, TV, ütü masası, ütü, klima ve havuz terasına çıkış bulunmaktadır.

Havuz:Özel yüzme havuzu bulunmaktadır. Havuzun ebatları; boy: 7 m X en 4 m , derinlik: 1,55 m’dir.Havuz ve bahçe bakımı her gün bir defa sabah veya akşam yapılmaktadır.

Bahçe:Özel yüzme havuzu, şezlong, güneş şemsiyesi, mangal, masa ve sandalyeler bulunmaktadır.

İnternet: Villada Wi-fi bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı sebebiyle, internet servis sağlayıcılarından kaynaklanan kesitiler yaşanabilmektedir. İnternet kullanımı; mailler, sosyal medya hesapları, gazete ve haber sitelerine girme gibi hususlarda yeterli olup; film ve video izleme, dosya indirme gibi kullanımda yeterli değildir.
Önemli Bilgiler: Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu, kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir.
Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede; kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.
Havuzu korunaklı villalarımızda kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz bu villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Kalkan:Coğrafi yapısı bakımından, yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kalkan ve çevresindeki köylerde bulunan tüm yazlıklarımıza ulaşmak için, yokuş yukarı çıkılmaktadır. İslamlar Köyü sakin bir yerleşim yeridir.(Köydür)

Hasar Depozitosu: Kırık, dökük, zayi, vs. için girişte 500 Türk Lirası depozito alınmakta ve herhangi bir problem olmadığı takdirde alınan ücret villa çıkışında iade edilmektedir.

2020 yılı fiyatları güncellenmiştir.

1-23 Mayıs tarihlerinde haftalık fiyatlandırma 2950 TL’dir.

24-31 Mayıs tarihlerinde haftalık fiyatlandırma 5750 TL’dir.

Dolu Tarihler - Boş Tarihler

Tüm villalarımıza öğlen saat 16:00'da giriş yapılmaktadır. Çıkış saati ise sabah 10:00 şeklindedir. Giriş saatinden önce villaya giriş yapmanız ne yazık ki mümkün değildir. Villalarda sizin giriş yapacağınız gün, farklı bir misafirimiz çıkış yapmaktadır. Haliyle sabah 10:00'da çıkış yapan misafirimizden sonra, 16:00'a kadar villa sizin için özel temizlik ekibi tarafından hazırlanmaktadır.

Villalar müstakil olarak kiralanmakta olup, yemek hizmeti sunulmamaktadır. Her villada mutfak gereçleri ve diğer detaylar eksiksiz mevcuttur. Dilerseniz villaya giriş yapmadan önce alışveriş yaparak villada yemek ya da mangal yapabilirsiniz. Dilerseniz bölgede villalara servis yapan restoranlardan dilediğiniz an yemek sipariş edebilirsiniz.

Hasar depozitosu, kiralamakta olduğumuz her villa/apart için zorunludur. Villaya giriş yapılmadan önce NAKİT olarak tahsil edilir. Tahsilat esnasında, alınan hasar depozitosu tutarına göre PARA MAKBUZU hazırlanır, tarafınıza teslim edilir. Villadan çıkış aşamasında villa kontrol edilir ve herhangi bir hasar, zaiyat yok ise para makbuzu geri alınarak hasar depozitosu NAKİT olarak iade edilir. Villalara göre farklılık göstermekle birlikte hasar depozitosu tutarları 500 TRY - 1.000 TRY arasında değişiklik göstermektedir.

Her villanın kendine ait kişi kapasitesi vardır ve en fazla o kişi kapasitesi kadar villada konaklama sağlanabilir. Örneğin bir villanın kişi kapasitesi 7 ise o villada en fazla 7 kişi konaklayabilir. Kişi kapasitesi altında konaklama mümkündür fakat üstü konaklama mümkün değildir.

Her villada havuz ve varsa bahçe bakımları ücretsiz olarak yapılır, ek ücret talep edilmez. Havuz bakımları, günlük olarak yapılır. İstisnai durumlarda değişmekle birlikte; sabah 07:00 - 09:00 aralığında havuz temizliği tamamlanmış olur. Havuz bakımları, firmamız personelleri ve/veya villanın profesyonel personelleri tarafından yapılmaktadır.

Sizde Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz...

Hızlı Rezervasyon Talebi
Ödemenizi Nasıl Yapmak İstersiniz?
Ödeme Plânınız Nasıl Olsun?
Devam ettiğinizde Kiralama Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
Villa Mesafe Cetveli
 •  En Yakın Restaurant: 800 M
 •  En Yakın Plaj: 10 KM
 •  En Yakın Market: 500 M
 •  Merkeze Olan Uzaklık: 9 KM
 •  En Yakın Hastane: 35 KM
 •  Havaalanı (Dalaman): Dalaman - 125 km
 •  Patara Plajı:
 •  Kaputaş Plajı:
 •  Ölüdeniz: 100(-+) Kilometre
Villa Ücretine Neler Dahil?
 •  Elektrik Faturası/Ücreti
 •  Su Faturası/Ücreti
 •  Tüpgaz Kullanım Ücreti
 •  Günlük Özel Havuz Bakımı
 •  Günlük Özel Bahçe Bakımı
 •  Giriş Öncesi Kapsamlı Temizlik
Bu Villalar da İlginizi Çekebilir
Denize Yakın Villa
6 Kişilik
Villa Kalamar
Villa Kalamar
Kalamar / Kalkan
6 Kişi   3 Yatak Odası   2 Banyo

₺ - 9,500 ₺

Deniz Manzaralı
Jakuzili
Villa Papaya
Villa Papaya
Akbel / Kalkan
4 Kişi   2 Yatak Odası   2 Banyo

7,000 ₺ - 11,500 ₺

Isıtmalı Kapalı Havuz
Jakuzi
Villa Aqua
Villa Aqua
İslamlar / Kalkan
2 Kişi   1 Yatak Odası   1 Banyo

5,500 ₺ - 9,250 ₺