Villamı Kiralamak İstiyorum

* Değerli ev sahibimiz, eğer sizde villanızı, evinizi veya apartınızı Kiralık Villam ailesinin ayrıcalıkları ile misafirlerimizle buluşturmak, bizimle bu yolda yürümek istiyor iseniz lütfen ilk olarak altta bulunan çalışma şartlarımızı inceleyiniz.

& Kiralık Villam ailesi ilk olarak ilk sorumluluğumuz birlikte yürüdüğümüz ev sahibi ve gelen misafirlerimizin huzur ve menfaatlerini en üst seviyede tutmaya çalışmaktır.

& Siz değerli ev sahiplerimizin buradan yapmış olduğu başvurular toplanır ve değerlendirilir. Konaklama yerinizin konumuna bağlı olarak en kısa sürede sizinle Kiralık Villam iletişime geçecektir.

& Villa, ev, apart vb konaklama yerleriniz Kiralık Villam ekibi tarafından ziyaret edilerek yerinde görülür, incelenir ve müşteri memnuniyeti açısından önemli olan kriterler değerlendirilir. Yapılan bu değerlendirme sonucuna göre konaklama yerinizin fotoğraf ve video çekimi yapılarak Kiralıkvillam.com İnternet sitemizde yayımlanmaya başlanır.

& Yapılan hizmetler karşısında ev sahibinden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kiralıkvillam sitesinde yapılan bu yayımlama ücretsizdir.Evinizine ait Fotoğraf*

* alanların doldurulması zorunludur.
Başa Dön