Villamı Kiralamak İstiyorum

Değerli ev sahibimiz, eğer sizde villanızı, evinizi veya apartınızı Kiralık Villam ailesinin ayrıcalıkları ile misafirlerimizle buluşturmak, bizimle bu yolda yürümek istiyorsanız lütfen ilk olarak altta bulunan çalışma şartlarımızı inceleyiniz.

Kiralık Villam ailesi olarak ilk sorumluluğumuz birlikte yürüdüğümüz ev sahibi ve gelen misafirlerimizin, huzur ve menfaatlerini en üst seviyede tutmaya çalışmaktır.

Siz değerli ev sahiplerimizin buradan yapmış olduğu başvurular toplanacaktır ve değerlendirilecektir. Konaklama yerinizin konumuna bağlı olarak en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Villa, ev, apart vb gib konaklama yerleriniz, Kiralık Villam ekibi tarafından ziyaret edilerek yerinde görülür, incelenir ve müşteri memnuniyeti açısından önemli olan kriterler değerlendirilir. Yapılan bu değerlendirme sonucuna göre konaklama yerinizin varsa fotoğraf ve videoları sizde temin edilir yoksa Kiralık Villam Ekibi tarafındab fotoğraf ve video çekimi yapılarak www.kiralikvillam.com websitemizde yayımlanmaya başlanır.

Yapılan hizmetler karşısında ev sahibinden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kiralıkvillam sitesinde yapılan bu yayımlama ücretsizdir.Evinizine ait Fotoğraf*

* alanların doldurulması zorunludur.
Başa Dön